Arçelik, Beko, Vestel Franchising Verir Mi?

Arçelik, Beko, Vestel Franchising Verir Mi?

Hepimiz biliyoruz ki ülkemizdeki büyük markaların çoğu franchising hizmetini sağlamaktadır. Franchisingi açıklamak gerekirse, büyük bir şirketin adını birisine vermesiyle ve o kişinin o isimle bayilik açabilmesidir. Sağlam bir şirketin veya kuruluşun franchising hizmetinden faydalanırsanız kesinlikle müşterilerinizi oluşturma işlemini daha hızlı yaparsınız. Bilinmiş markaların zaten bir müşteri çoğunluğu vardır. Bu durumda sizde bu müşteri çoğunluğundan faydalanabilirsiniz. Sizlere Bu yazımızda ülkenin en büyük ve en iyi beyaz eşya markalarından olan Arçelik, Beko, Vestel’in bayilik verip vermediğini anlatacağız.

Arçelik Bayilik Verir Mi?

Arçelik ülkemizde bilindiği gibi en iyi beyaz eşya markalarındandır. Her anlamda iyi işlere ve en çok müşteriye sahip olan Arçelik yeterince ününü arttırmış ve halada kalitesinden ödün vermeyen bir marka haline gelmiştir. Cirosu 8,4 milyar Türk Lirası kadar olan Arçelik 100’den fazla ülkede hizmetini sürdürmektedir. Arçelik her zaman gelişimlerine gelişim katmaktadır. Beko’nun da ürünlerini satmayı üstlenen Arçelik her zaman için büyük işlerde adını yazdırmıştır. Arçelik adına bayilik açmak istiyorsanız öncelik olarak bilmelisiniz ki Arçelik ürünlerini satmak zorundasınız. Arçelik bayilik vermektedir. Tabi ki herkes bu bayilikleri elde edemezler. Arçelik firmasının belirlediği şartları ve kriterleri uygun duruma getirirseniz ancak bu bayilikleri alabilirsiniz. Bu bayiliği almak isteyen vatandaşlar birçok şeye dikkat etmelidir. Bu bayilikle bir başarı sağlamak isteyen kişiler, bayiliği açacakları yerdeki kitleye ve oradaki nüfus yoğunluğunu iyice araştırmalı ve bu bayiliğin iş yapabileceği bir yere açılması gerekmektedir. Zaten Arçelik bu bayilikleri her yerde açmanıza izin vermeyecektir. Nüfus yoğunluğunun az olduğu ve iş yapmayacak yer olarak düşündükleri yerde size bu bayiliği açtırmazlar. Arçelik bayiliği için 444 0 888 numarasını arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Beko Bayilik Verir Mi?

Beko’da uluslararası olarak yayılabilmek ve müşteri potansiyelini arttırmak hedefinde olduğu için bayilikler vermeye başlamıştır. Yaklaşık olarak 290 milyon tüketiciye hizmet veren Beko her zaman başarılı ve güzel kazançlar elde edebilen bir markadır. Kalitesinden ödün vermeden ürünlerini satmaya devam eden Beko bayilikleri belirli şartlar altında vermektedir. Bu şartları yerine getirmeniz durumunda sizde franchising sistemiyle bayiliğinizi açabilirsiniz. Beko, Arçelik firmasına bakarak daha kolay bayilik vermektedir. Üniversiteden işletme mezunu olan kişiler Beko’dan bayilik isteyebilirler. Bunun dışında da çıkacak olan maliyeti karşılamaları gerekmektedir. Kar oranları oldukça yüksek seviyelerde olan Beko bayiliğini açarak geçiminizi sağlayabilir ve iyi noktalara gelebilirsiniz. Beko bayiliği hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için 444 1 404 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Vestel Bayilik Verir Mi?

Vestel daha katı şartlarla bayilik verir. Vestel dünya genelindeki başarılarıyla ve ileri seviyelerdeki satış karları sayesinde çok ün kazanmış bir markadır. Vestel hepimizin de bildiği gibi çok konuda başarılı ürünlerle müşterilerini memnun etmektedir. Zorlu Holding bünyesinde olan kişiler Vestel yetkili servis ya da yetkili satış mağazası açmak isteyenler Vestel’e başvuru yapabilirler. Yatırım maliyetini karşılayabileceğinizi Vestel’e kanıtlamanız durumunda sizin bayilik açmanıza izin vereceklerdir. Servis açabilmek için yaklaşık 50.000 TL’ye ihtiyacınız vardır. Satış mağazası için ise yaklaşık 200.000 TL kadar bir paraya ihtiyacınız vardır. Ustalık belgesi vs. belgeleri de kriter olarak sunan Vestel franchising hizmetini biraz daha zor sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ