Bornova İzmir evlere iş veren yerler

Bornova İzmir evlere iş veren yerler

Bornova İzmirde ev hanımlarına ek işler

Bornova İzmir Evlere iş veren yerler ile ilgili olan bu makalemizde İzmir’in Bornova ilçesinde yaşayan bireylerimiz için evlere iş veren firmalardan, kurumsal yerlerden bahsedeceğiz. Sizde evinizde çalışabileceğiniz yapabileceğiniz bir iş arıyor iseniz makalemizi okuyarak iş sahibi olabilirsiniz. Sesinizi duyar gibiyiz… Bunaldığınızı hayatın şartlarından kaynaklı eve, çocuklarınıza ya da okul masraflarınıza, evlenecek iseniz evlilik masraflarına para yetiştiremediğinizin bilincindeyiz. Peki, siz tüm bu bunalımlardan kurtulabileceğinizin farkında mısınız? En kolay şekilde mevcutta var olan bir işiniz var ise ona ek olarak yok ise yeni bir iş olarak edineceğiniz bu iş fırsatında maaşınızı siz belirliyorsunuz. Para kazanmak için ne yapmak lazım sorunuzu duyar gibiyim bu durumda aslında. Karşınızda sizi sıkan bunaltan bir kurum, kuruluş yok. Sizden istenen özellikler çok az. Sadece verilen işi zamanında ve malzemeleri sağlam bir şekilde teslim etmeniz. Firma sizin işi nasıl nerede ne zaman yaptığınıza asla karışmıyor.

Sizden tek isteğimiz tam zamanında olması

Firma size sadece şunu söylüyor “ kardeşim sana verdiğim işi tam zamanında ve ürünlerimi ziyan etmeden ilet” bu şartı sağladığın sürece ben sana iş vereceğim algısına sahip bir kuruluş var karşınızda. Bu durumda para kazanmak zor diyebilir miyiz? Hem evimizde oturacağız hem çalışacağız daha güzeli var mı? Öncelikle yapmanız gereken şey şu ki el becerinizi ölçerek en iyi iş seçeneğini bulmalısınız. Bunu sağladığınız takdirde para kazanma ihtimalinizde doğru orantılı olarak artacaktır. Seçtiğiniz işi ne kadar iyi yapabilirseniz o kadar hızlı iş bitirirsiniz ne kadar çok iş bitirirseniz o kadar çok para kazanırsınız.

Firmalar neden bize iş veriyor? Neden bizi bünyesinde çalıştırmayı tercih etmiyor?

Öncelikle bu işten korkmamalısınız. Herhangi yanlış bir yanı mevcut değil bunda emin olabilirsiniz. Konumuza gelir isek firmalar sizi tercih ediyor çünkü kendi bünyesinde çalıştırdığı işçisi ona daha fazla miktara mal oluyor her işçi başına verdiği maaş dışında ek olarak masraflar yapıyor. Bu nedenle kendi sorumluğu altında olmayan bireyleri tercih etmektedir. Bünyesinde çalıştıracağı bir işçi için ek olarak sigorta, yemek, yol masrafını karşılamak zorundadır. Bu durumda ödediği maaş dışında tekrar ödenecek masraflar çıkıyor bu nedenle evinde çalışan bireylere iş vermeyi tercih ediyor.

Firmaların insanlarımıza vereceği işler nelerdir?

Bornova İzmir evlere iş veren yerler için size verilecek olan işler arasından bir kaçını sayabiliriz. Öncelikle evinizde süs eşyası yapabilir, çorap paketleyebilirsiniz, el işi yapıp satabilirsiniz. Birçok insan çocuğu için dikilecek olan kıyafetleri ya da örgüden yapılmış kazakları tercih etmektedir. Evinizde kokulu sabun yapabilir, renkli mum yapımında bulunabilirsiniz. Evinizde firmalara yemek yapabilir bu firmalar aracılığı ile özel ders verebilirsiniz.

Bornova İzmir evlere iş veren yerler bilgisine nasıl ulaşabiliriz?

Artık firmalara ulaşım çok basittir. Bornova İzmir evlere iş veren yerler hakkında size söylemek istediğimiz son şey ise nu firmalara ulaşmak için yapmanız gereken tek adım ise internet üzerinden yapılacak olan minik bir araştırma. Daha sonrasında işveren yerleri bulabilirsiniz. İletişim numaralarını bulduktan sonra gereken telefon ile gerek mil yolu ile kuruluşlara ulaşabilir gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. Yeni işiniz hayırlı olsun 😀

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 59 YORUM
 1. Behiye dedi ki:

  Izmir bornova da oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum bana ulasirsaniz sevinirim

 2. Sefine dedi ki:

  Izmir bornovada oturuyorum seri yapılabilecek iş olursa yapabilirim paketleme vs

 3. Esma dedi ki:

  İzmir Bornova mevlana da oturuyorum çorap, makyaj malzemesi veya cetvel paketleme işi arıyorum cevap yazarsanız sevinirim

 4. Duygu dedi ki:

  Merhaba ben izmir kemal paşa da oturuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Aylin dedi ki:

  İzmir bornova doğanlarda oturuyorum evde iş arıyorum el becerim vardır zamanında teslim ederim

 6. Duygu dedi ki:

  Izmir bornovada oturuyorum zamanında ve titizlikle teslim edebilirim

 7. BAHAR ARSLAN dedi ki:

  izmir bornavaatatürk mahallesioturuyorum 0530 651 0229 paketleme işi yapmak istiyorumyardımcı olursanızçok sevinirim

BİR YORUM YAZ