Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği şartları

Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği şartları

Hacıalioğlu çiğ köfte

Hacıalioğlu çiğ köfte, çiğ köfte bayilik veren firmalar arasında sayılmakta ve bu bayiliğe dair tüm şartları sizler için bildireceğiz.

1999 yılında kurulmuştur ve 3 şirketinde 100’ü aşkın çalışanı ile yurtdışı sınırlarına kadar ulaşmıştır. Yurtdışında 2 ofisi bulunmakla beraber onlarca ortağa sahiptir. Sadece gıda sektöründe var olmayan birçok alanda kendini gösteren Hacıalioğlu Çiğ Köfte; Telekomünikasyon, Dış Ticaret, Pazarlama, Lojistik, Bilişim, Otomotiv gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Firma bu zamana kadar birçok kurumsal müşteriye hizmet vererek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. Hacıalioğlu çiğ köfte kendi ismini yükseltirken kalitesinden asla ödün vermemiş ve her daim kendi sınırlarını koruyarak lezzetine lezzet katmıştır.

Vizyonumuz ve Hedeflerimiz

Hacıalioğlu Grup’un vizyonu; dürüst ve titizlik ile yapılan ticaretin gölgesinde ilkelerini koruyarak başarıya ulaşma yolunda emin adımlar ile ilerlemektir. Vizyonunu en kaliteli hizmet olarak belirleyen Hacıalioğlu Grup birçok insanın da çalıştığı ve daha da çalışacağını bu kişilere kaliteli bir iş sunarak sektörde ilk sıralara taşınabileceğinin kararındadır. Kendi sektörün de verimli bir çalışma ile en kaliteli hizmeti sunarak ilk sıralara ulaşmak hedefindedir.

Hacıalioğlu Grup’un hedeflerinden bahsetmek gerekir ise; her kurumsal firma da olduğu gibi firmamızda da dünya pazarına açılıp bu açılma sonucun da ülkemizin ismini taşıyarak dünya pazarında, kendi ismimizi ülkemizi temsil ederek ilk sıralara ulaştırmak. Bizim konumumuzu ve kalitemizi fark eden değerlerimizi en iyi anlayan kurumsal müşterilerimiz sayesinde gıda sektöründe kendi bünyemizde 300’e yakın Franchise bayimiz bulunmaktadır. Ve her geçen gün artarak ilerlemektedir.

Genel olarak Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği şartları için bilgi vermek gerekir ise; Ürün hizmet kapsamımız gıda sektöründe çiğ köfte üzerinedir. Kuruluş yılımızın 1999 olduğundan bahsetmiştik yani yaklaşık 17 yıldır bu sektörde yerimizi korumaktayız. Merkez ülkemiz Türkiye’dir. Franchise; Bayi\Şube sayımız 300’e yakındır. Son 1 yılda açılan şube sayımız 190’a yakındır. Hedeflediğimiz şube sayısı 500’dür.

Mekan içinde aranılan özellikler

Kurulacak olan şubelerde aranılan özellikler bulunmaktadır bu özellikleri şöyle özetleyebiliriz; Mutlaka olması gerekenler su, lavabo ve temiz bir mekandır. Boyası ve ortamı gereği uygun bir yer olması yeterlidir. Minimum 15 metrekare alana sahip olması ve kirası 2000 TL’yi geçmemelidir.

Mekan dışında aranılan özellikler

İç özellikler dışın da mekanın konum olarak aranılan özellikleri mevcuttur. Kurulacak olan şubenizin yakınlarında çiğ köfte satışı yapılan mekan bulunmaması tercih nedenleri arasındadır. Araç ve yaya trafiğine yakın olmalıdır. Kurulacak olan şubenin yakınlıklarında cafe, üniversite, lise, özel okul, internet cafe, fırın, hastahane, berber, bakkal, market, iş yeri, askeriye gibi kurumlardan birkaç tanesinin bulunması tercih sebebidir. Çünkü bu şekilde var olan konum sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Bayilik alabilmek için şartlar ve aşamalar

Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği şartları sırası ile aşağıda sizler için araştırdık, çiğ köfteci açmak istiyorum diyen kişiler için umarım bu bilgiler ışığında daha sağlıklı kararlar vermeniz mümkün olabilir ve umarız bu konularda yeterli bilgi becerisini zamanla kazanabilirsiniz.

Öncelikle firmaya başvuru da bulunacaksınız ve marka değeri olan bu firma, sizin dükkan olarak göstereceğiniz mekana gelerek araştırmalarını yaptıktan sonra sizin hakkınızda ve dükkan hakkında ( merkezi konumluğu, piyasa değeri, yakınlarda başka bayinin olmaması, çalışan personel hakkında, kişiler ve eğitimleri hakkında ) rapor hazırlayacak.

Bu rapor firma ile paylaşılacak ve firmada ki satış uzmanımıza ulaştırılacak ve satış uzmanı da sizin için ve tutacağınız dükkan için satış stratejisi belirleyecek.

Uygun görüldüğü ve yetersiz tarafların yapılıp, olumlu tarfların daha çok dikkte çıkması için fikir alış verişi yapılacak akabinde anlaşm sağlandığında gerekli sözleşmeler yapılacak. Bayilik olarak yeni girişimcilere ekmek kapısı olan yer ve bayilik için, gerekli ödeme yapılacak ve bunun ardından 7 iş günü sonunda ürünlerimiz yeni bayilik almış dükkan sahibine teslim edilecektir.

Eğer firmadan söz konusu olan bayilik alınmış ve gerekli kurulum da sağ selamet yapılmış ise sıra tüm personele verilecek olan eğitime gelmiş demektir.

Firmanın sağladığı diğer bir avantaj da, açılış zamanınız geldiği takdirde size açılış gününde yardım etmek maksadıyla, personel gönderilecektir.

Bayilik olarak iş akışınızı düzene soktuktan sonra ise, sizden gerekli olan siparişler firma tarafından düzenli olarak alınacak ve size takdim edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ