İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar

İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar

Pendik, Ümraniye, Maltepe ev hanımlarına ek iş

İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar ile çalışarak, aylık 2.500-3.000 TL. para kazanan birçok ev hanımı mevcut. Sizde boncuk dizerek, etiket yapıştırarak, paketleme yaparak bütçenize katkı sağlamak ister miydiniz. Evde yapılan işleri birlikte inceleyelim.

bilgi almak istiyorsunuz. Bu durumda doğru araştırmayı yapmanız gerekmektedir. Anadolu yakasının sağladığı tüm avantajları kullanmanız ve bu avantajları sizin için iş imkanı haline getirmeniz tamamen sizin arzu ve emeğinize bağlı olarak ivme kazanacaktır. İstanbul Anadolu Yakasında ki ilerimiz; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, cokparakazanmak.com, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar olarak bilinmektedir. Bu illerimiz Anadolu Yakasında olmaları hasebiyle Kocaeli gibi sanayi bölgesine yakın olmalarından kaynaklı sanayi ile ilgili evlere işveren firmalara da yakınlıkları söz konusudur. Bu durum da es geçilmemesi gereken önemli bir konu niteliğindedir. Siz de bu avantajı kullanmaya çalışanlardan olabilirseniz evlere işveren firmalar ile kuracağınız iletişim noktasın da çok avantajlı olabilirsiniz.

Bayanlara evde iş imkanları

Öncelikle en önemli ilk adım sizin vereceğiniz karardır. İşe başlama kararı işin büyük bir çoğunluğunu yapmış olmanız demektir bile. Kararınızı verdikten sonra kendinizi tanıyor olmanız gerekmektedir. Gün boyunca ne yaparsınız ne kadar boş vaktiniz olur sabah kaçta kalkarsınız ya da gün boyu yaptığınız işler nelerdir? Cokparakazanmak.com sitesinde daha önce de bahsetmiştik. Bunların hepsini belirledikten sonra yapmak istediğiniz işi belirlemek daha kolay olacaktır. Çünkü yapacağınız işe ne kadar vakit belirleyip ayıracağınızı bildikten sonra bu seçeneğe göre iş durumunuz da seçim yapabilirsiniz. İşiniz çok daha fazla kolaylaşacaktır.

İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar ve şartları nelerdir?

İşveren; İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar tek şart olarak işi alan vatandaşlarımızın aldığı işleri en erken ve belirlenen zaman diliminde yapmaları aynı bunun dışında herhangi bir aranan şart mevcut değildir. Bu durumun temel sebeplerinden biri ise firmaların kendi bünyelerinde eleman çalıştırmaları onlar için çok daha fazla masraf demektir. Kendi bünyelerinde çalıştıracakları işçilerin maaşlarının yanı sıra sigortaları, yemekleri, yol parası geldiği firmada onun için harcanan ek elektrik vb. masraflar mevcuttur. Evlere verilecek olan işlerin ise tek masrafı verilecek olan iş yapımı karşılığında ki maaştır. Bu durum da evlere verilen işler için herhangi bir şart konulmamaktadır.

Sultanbeyli, Tuzla, Şile ev hanımlarına ek iş

Artık son olarak bu işi yapmak doğrultusun da bir karara vardı iseniz iş seçme işlemi çok daha basit bir adımdan ibarettir. İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar bize bir çok iş imkanı sağlamaktadır. Mesela birazcık el beceriniz var ise evinizde nikah şekerleri yapabilirsiniz. Kına paketleme işi, boncuk dizme işi, hayvan bakıcılığı, hasta bakımı, çocuk bakımı yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra evinizden birçok firmaya yemekler yaparak para kazanabilirsiniz.

Artık sadece firmaya ulaşıp bu konu hakkında başvuru yapmanız gerekmektedir. Bunun için ise internet aracılığı ile firmanın numarasına ulaşmanız ve gerekli iletişimi sağlamanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 92 YORUM
 1. Mine dedi ki:

  Tuzla aydinli istanbul paketleme yapabilirim

 2. Ayşe dedi ki:

  İstanbul ataşehır de oturuyorum ev kadınıyım evde ıs ımkanı ıstıyorum sizlerden. Msjıma cvp yazarsanız cok mutlu olurum?

 3. Nurzile Mametkulyyewa dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum evde paketleme is yapmak istiyorum her turlu paketleme isini yaparym ne kadar olsa olsun fark etmez.

 4. Sena dedi ki:

  Istanbul ümraniyedeyim ögrenciyim ek ise ihtiyacım var

 5. Murat yılmaz dedi ki:

  3 kişilik bir aileyiz şu an çalışmıyoruz evde iş yapmak istiyoruz ihtiyacımız var acil yardımcı olursanız seviniriz

 6. Mercan dedi ki:

  Istanbul ataşehirde oturuyorum ev hanımın bu ise talibim lutfen bana geri dönüs yapın

 7. Zeynep kardoğan dedi ki:

  Istanbul sultanbeylide oturuyorum herhangi bi paketleme yapabilirim haberlerinizi bekliyoruz

 8. Şafak dedi ki:

  Bu tarz el becerisi gerektiren birçok iş yaptık grubumuz var bu işlerden almak istiyoruz.geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 9. Sevdenur dedi ki:

  Pendik’te oturuyorum evde işe ihtiyacım var tüm gün edeyim acil dönüş yaparsanız sevinirim

 10. civan dedi ki:

  Istanbul sancaktepe akpınar mahalesinde oturuyorum evde paketleme isi istiyorum yarfimvi olur musunuz tecrubem var çok is yaptim

BİR YORUM YAZ