İzmir Bornova Evde Ek İş İlanları

İzmir Bornova Evde Ek İş İlanları

İzmir Bornova Evde Ek İş İlanları

İnsanlar aile bütçelerini iyileştirmek için, ekonomik durumlarını daha iyi yapabilmek için mevcut işlerinin dışında iş arayışında bulunabilirler. Ya da ev hanımları evlerinde üretime katkıda bulunabilmek ve gelir elde edebilmek için ek iş arayışına girebilirler. Çalışmak ve üretmek isteyen herkes için yapılabilecek pek çok iş vardır. Çalışmayı seven insan ne yapar eder kendisine bir uğraş, bir gelir kapısı mutlaka bulur.

Evden Çalışarak Para Kazanmak

Yurt genelinde yapılabilecek ek işler olduğu gibi güzel şehrimiz İzmir’de de yapılabilecek çok çeşitli işler vardır. İzmir, gelişime açık, ileriyi görebilen insanların yaşadığı bir şehrimizdir, insanları sıcak kanlı, samimi ve ileri görüşlüdür. İletişim kabiliyetleri yüksektir, bu sayede birbirleri ile iletişime geçmekte ve alışverişte başarılı olmuşlardır. Bornova ilçesi İzmir’in en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden biridir. İş imkanları olarak, çalışma alanları olarak oldukça geniş bir potansiyele sahiptir.

Bornova’da Ek İş İmkanları

Bornova’da evde iş yapmak isteyen kimseler için çeşitli fırsatlar sunulmaktadır. Çalışma alanı yüksek bir bölge olan Bornova’da tekstil firmaları bulunur, bu firmalar ip temizleme işlemi için evlere iş verirler, bu işlem parça başı olarak yapılır, ne kadar çok sayıda iş çıkarırsanız o kadar çok kazanırsınız. Yine tekstil sektöründe katlama ve ambalaj yapmak için evlere servis sunulur. Metal işlerin imalatının yapıldığı sektörlerde montaj ve vidalama işlemleri için evlere iş verilebilir. Kalem montajı yapabilirsiniz, sabun paketleme ve kokulu taştan farklı objeler yapabilirsiniz.

Bornova Ek İş İçin Çok Seçenek Var

Matbaaların bulunduğu Bornova’da matbaa ürünlerinin ambalajlanması, davetiye katlama ve zarflama işlemi, reklam ve promosyon ürünlerinin hazırlanması gibi zevkle yapabileceğiniz işler mevcuttur. Tüm bu işlerin malzemeleri size verilir ve siz sadece hazırlığını yaparsınız. Nikah ve bebek şekeri yapımı, kına paketleme ve gelin çiçeği yapımı, nakış ve boncuk işleme gibi seçenekler bulabilirsiniz.

Ek İşlere Nasıl Ulaşabilirim?

Bornova’da ek işveren firmalara ulaşabilmek için firmaların listesinin bulunduğu siteyi ziyaret edebilir ve evde yapabileceğiniz bir iş bulabilirsiniz. Firmaların sayfasından iletişime geçtiğinizde size dönüş yapılır ve karşılıklı anlaşma olduğu takdirde çalışmaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yıldız dedi ki:

    BORNOVA ERZENE MAHALLESİNDE OTURUYORUM.EMEKLİYİM.BABAMLA KALIYORUM.49 YAŞIMDAYIM.EVDE PARA KAZANMAK İSTİYORUM.YILLARCA ÇEŞİTLİ İŞ SEKTÖRLERİNDE ÇALIŞTIM,İDARECİLİK DE YAPTIM.VE EMEKLİ OLDUM.HIZLI VE YETENEKLİYİM…ARTIK EVİMDE EK GELİR OLACAK ŞEKİLDE,BENDEN TALEP EDİLEN HİZMETİ TESLİM ETTİKLERİMİN ANINDA KARŞILIĞINI NAKİT ALACAK ŞEKİLDE,AÇIK HESAP OLMAYACAK ŞEKİLDE ACİL ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

BİR YORUM YAZ