Kavaklı evlere iş veren firmalar Beylikdüzü

Kavaklı evlere iş veren firmalar Beylikdüzü

Kavaklı evlere iş veren firmalar Beylikdüzü

Kavaklı evlere iş veren firmalar Beylikdüzü ilçesinde irbirinden farklı pek çok ek iş bulabilirsiniz bunun yanında ise Adnankahveci, Barış, Büyükşehir mahallleri ile Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Pınartepe, Sahil ve Yakuplu semtlerinde de bulabilirsiniz. Ve bu arayışlarınız doğrultusunda size en yakın olan işi seçebilirsiniz.

İşsizlik çaresi olan ek gelir imkanları Gürpınar Beylikdüzü ilçesinde

Ülkelerin ortak sıkıntısı olan işsizlik , ülkemizin de önemli bir sıkıntısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemiz de maalesef Dünya üzerinde ki işsizlik rekortmenlerinden birisi olup , 2007 ve 2008 yıllarında globalleşen evrenin bir parçası olan araştırmalar sonuncunda dünya çapında sıralamaya giren Türkiye  her ne kadarda işsizlik sorununu çözmüş gibi görünse de, mevcut durumda ve komşu ülkemizde ki savaş sonucunda hala ülkemizde bir çok işsiz vatandaşımız ve mülteciler bulunmaktadır. Ne yazık ki çoğu insanımız evlerine para getiremiyor, çocuklarına istediklerini almayı bırakın bir kuru ekmek bulamıyor. Bazı insanlarımız ise çalışıyor çalışmasına ama aldığı ücretle pekte yükselişe geçeceğe benzemiyor ve kenara asla para koyamıyor. Yarınlar onlar için hep karanlık ve hep acı. Eşlerinin bu durumlarına şahit olan ev hanımları ise, sanki kader onların elindeymiş gibi ek iş arayışına ve evlerde yapabilecekleri işleri seçip bulmaya çalışıyorlar. Öğrencilerimizi ele alırsak, onlarda ailelerinin durumlarını açık ve net bir şekilde görüp onlara yük olmamak için para kazanmanın yollarına bakıyorlar ek işler bularak, yaparak.

Priz montajı ek işi Kavaklı evlere iş veren firmalar Beylikdüzü listesi’nde 

Evde yapılacak işler arayışınızda herkesin bilhassa evde vakti olan kişilerin kolaylıkla yapabileceği işlerden bir tanesi de priz montajı yapmaktır. Elektrik prizleri makinelerden üretimden çıktıktan sonra el işçiliği ile montajının yapılması gerekmektedir. İşte tam da bu aşamada el işçiliğini sağlayabilecek kalifiye olmayan eleman ihtiyacı vardır firmaların ve şirketlerin bu elaman yetersizliğini ve ihtiyacını evde oturduğunuz yerde giderebilirsiniz. Elektrik sektöründen gelen bu el emeği işçilik ile birçok kişi ek gelir elde edebilmektedir. Günümüzde kullandığımız prizler, elektrik düğmeleri ve duyların montajı için aktif  olarak personel çalıştırmak yerine, evden çalışabilecek daha ucuz insan kaynağını tercih eden firmalarımız mevcuttur.

Priz montajı işini evde oturan ve ek iş arayan ev hanımları, para kazanmak isteyen öğrenciler ve hatta yaşlılarla birlikte tüm aile bir arada zevkle bu işi ve dahası dikkat istemediği için Televizyonun karşısında bile yapılabilir güçlükte bir iş olması insanları bu işe yönlendirmektedir. Firmanın getirdiği malzemeleri birleştirerek ortaya prizleri çıkarmanız ve yine firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. Ücretleri ise priz başına alınacak tutarların toplanması ile ay sonu verilmektedir.

Kına Paketleme ek işi Kavaklı evlere iş veren firmalar Beylikdüzü listesi’nde 

İstanbulda beylikdüzü ilçesinde ikamet eden ve evde kına paketleme ek işi arayışı içinde olan kişiler, bu iş tam sizin için gayet basit ve kolaydır. Günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğünde herkesin ortak algısı elindeki gelir düzeyi iyileştirme ve yükseltme çabalarında olduğudur. Artık yaşam şartlarını daha kolay üstesinden gelebilmek için farklı ek işler mevcuttur ve bu işlere talepte oldukça yüksektir. Kına paketlem işi de bnlardan yalnızca birisidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 145 YORUM
 1. Emine dedi ki:

  Merhaba beylikduzunde oturuyorum evde 4 kişiyiz. Evde paketleme işini yapabiliriz. Ararsanız seviniriz.

 2. Hamide dedi ki:

  Merhaba Beylikdüzü sahil mh oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.ararsanız sevinirim

 3. Ebru dedi ki:

  Merhaba beylikdüzündeyiz 2 kişiyiz elimiz hızlıdır.paraya ihtiyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Öznur dedi ki:

  Beylikduzu yakupluda oturuyorum bende evde paketleme isi istiyorum 10 kişilik ekibim var

 5. Semih dedi ki:

  Merhaba beylikduzu kavakli evde iki kisiyiz. Paketleme yapabiliriz ararsaniz seviniriz.

 6. selma dedi ki:

  Ben selma beylikdüzünde oturuyoruz Eşim emekli 2 kişiyiz. Evde paketleme işini yapabiliriz. Ararsanız seviniriz

 7. Nurhayat dedi ki:

  Beylikduzu nde oturuyorum.Evde paketleme işi yapabilirim. Ihtiyac dahilinde 3 kişilik ekip kurabilirim.

 8. Sümeyye dedi ki:

  İş almak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 9. Seyma dedi ki:

  Merhaba beylikduzu kavakli mahallesinde oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum 2 kisiyiz donus yaparsaniz sevinirim.

 10. Ayşe dedi ki:

  Eve is istiyorum gürpınar

BİR YORUM YAZ