Sabun paketleme işi ev hanımlarına yeni ekmek kapısı

Sabun paketleme işi ev hanımlarına yeni ekmek kapısı

Sabun paketleyin ayda 2.000 TL. kazanın !

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar işi emeklilere, öğrencilere, ev hanımlarına ve ek iş yapmak isteyen onlarca insana fazlasıyla muhteşem bir şekilde ek iş fırsatı sunmaktadır. Ek iş yapmak hele emekli iseniz size pek çok yararı dokunur zaten halihazırda gelen aylığınıza ek olarak bir de ek gelirin olması yada ev hanımı olarak hayatınıza devam ediyorsanız ek iş olarak olarak düşünülebilir. Her şeyden önce bu şirketler sayesinde artık mutfak masraflarınızı karşılayabileceğiniz veya bütçenizi rahata eriştirebileceğiniz bir maddi gelir sağlamaktadır. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar sayesinde ulaşabileceğiniz maddi gelir sağlayacağınız yerler ile evden çalışmanın keyfini yaşayacaksınız. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar nakit paraya ihtiyacı olan emekli, ev hanımı, öğrenci vb kişilere kolayca paketleme yaparak para kazanmasına olanak sağlayacaktır.

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, evlerde misler gibi kokan ve çok çeşitli olan sabunların paketleme işini evlere gönderebilmektedir. Bu firmalar personel istihdamı sağlamadığından minumum masraf ile maximum işçiye ulaşırlar ve bu işi yapan işçilerde ki bunlar genelde ev hanımları, emekliler ve öğrencilerden oluşmaktadırlar pek çok kişiye ek iş imkanı sunmaktadır. Evlere iş veren firmalar ile kontak kurup ulaşım sağlayarak anlaşmaya varmanız gerekmektedir.

İşin yapılışı ise hem çok basit hem de çok zevkli evinizin misler gibi kokması da cabası diyebiliriz. Firma tarafından ev adresinize gönderilen malzemelerde küçük ve çeşitli ebatlarda ki sabun modellerini  yine verilen ebatlarda ki paketlere yerleştirerek firma tarafından talep edilen biçimde bağlama yada süsleme yapmanız hem çok eğlenceli hem çok kolay ve pratik hemde size maddi bir getiri söz konusudur. Kadınlar gündüz ne yapar eğer çalışma hayatları yoksa ya evlerinde otururlar ya da komşularıyla her gün bir evde toplanırlar bu konuda sanırım mutabıkız. İşte tam da bu oturma ve konuşma esnasında firma ve şirketler aracılığı ile sabun paketleme işine başlayabilir ve gelir elde edebilirler. Ya da akşamları evde aile bireylerinizle beraberce otururken yapabileceğiniz sabun paketleme işi sayesinde kolaylıkla para kazanmanın tadına bakarsınız. Eğer vaktinizi düzenli bir şekilde planlarsanız çalışma hızınıza göre değişse bile ciddi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Yine sabun firmalarından aldığınız bu işleri bitirdikten sonra firma ürünleri teslim ettiği yerden alır ve ücreti de kendi kriterlerine göre gerek elden gerekse aylık hesabınıza yatırarak ödeyecektir. Böylece hem firma ucuz işçi bularak kar etmiş hemde ev hanımları başta olmak üzere ek iş yapan kişilerde ek gelir imkanı yakalama fırsatı bulurlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 161 YORUM
 1. Sabun paketleme - kına paketleme dedi ki:

  Esenler’de oturuyorum işe ihtiyacım var

 2. sabun paketleme dedi ki:

  Merhaba evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum istanbul avrupa Beşiktaş ta oturuyorum

 3. Türkan Nukan dedi ki:

  Bende evde sabun paketlemek istiyorum nasıl iletisime geçicez İstanbul gaziosmanpaşa

 4. Gülay dedi ki:

  Sabun paketleme yapmak istiyoruz 4 kişilik ekibiz nasıl irtibat kurabilirim ayrıca sislide ikamet ediyorum. Tesekurler

 5. Meral dedi ki:

  Merhaba bende evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen bana ulaşabilirmisiniz

 6. gülseren dedi ki:

  merhabalar ben ev hanımıyım evde sabun paketme isi yapmak istiyorum sakaryada oturuyorum

 7. Kevser dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum sabun paketleme işini yapmak istiyorum

 8. Sabahat dedi ki:

  Merhabalar alibeykoyde oturuyorum sabun paketleme isi yapmak istiyorum acil ise ihtiyacim var lutfen bana ulasabilir misiniz?

 9. özlem dedi ki:

  Halkalı da oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 10. Gizem dedi ki:

  Merhaba çok acil ise ihtiyacım var evde sabun paketleme işi istiyorum çok acil iletişime gecebilirsek çok sevinirim

BİR YORUM YAZ