Ümraniye Anadolu yakası evlere iş veren yerler

Ümraniye Anadolu yakası evlere iş veren yerler

Ümraniye Anadolu yakası evlere iş veren yerler

Ümraniye Anadolu yakası evlere iş veren yerler hakkında bilgi sahibi olmanız için size Ümraniye ilçesi ve Adem Yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Atakent, Atatürk, Aşağıdudullu, Cemil Meriç, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, ihlamurkuyu, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yenisanayi, Yukarıdudullu, Çakmak, Çamlık, İnkılap, İstiklal, Şerifali semtlerinde nasıl iş bulabileceğiniz ve ek gelir sağlayabileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

Anadolu yakasının güzel ilçelerinden biri olan Ümraniye de ikamet ediyor ve aynı zamanda ev hanımı, öğrenci ya da çalışmayan bir bireyseniz hatta aktif bir şekilde iş yerinde çalışmasına rağmen boş vakit bulabiliyor iseniz. Evinize ek gelir sağlamak gibi bir niyetiniz var ise evlere ek işveren firmalar ile iletişim kurup birçok iş seçeneğinden size en uygun olanı ile bu sektörde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Atakent evlere iş veren yerler arasında hangi işi yapabileceğimi nasıl öğreneceğim?

Evinizde ek iş yapmaya karar verdiniz lakin ne yapacağınızı bilemez haldesiniz. Birçok iş fikri arasında kendinize en uygunu hangisi diye düşünüp duruyorsunuz. Size önerebileceğimiz bir sürü iş imkanı bulunmaktadır. Öncelikle evinizde yapabileceğiniz çeşitli ürün paketleme işleri olabilir; kına paketleme, nikah şekeri paketleme, Giyim sektöründe birçok ürün paketleme işleri olabilir. Evde sabun yapımı işi olabilir. Eviniz de makarna kesebilirsiniz ve yine birçok firmaya yemek yapabilirsiniz. Çalışan bayanların haftalık ütü işini evinizde karşılayabilirsiniz. Evinizde çocuk bakabilirsiniz. Hatta evinizde birçok eğitim gören öğrencilere eğitim verebilir ödevlerinde onlara yardım edebilirsiniz. Evinizde internet aracılığı ile de para kazanmanız mümkündür.

Şerifali’de internet aracılığı ile nasıl çalışabilirim ?

Çağımız artık teknoloji sektöründe ilerlediğimiz tarihlere ulaşmaktadır. Ev ortamında fiziksel yapabildiğimiz birçok işin yanı sıra aynı zamanda interneti kullanarak da yapabileceğimiz bir çok iş bulunmakta. Evinizde interneti kullanarak web site yapabilirsiniz. Aynı zamanda sanal asistanlık yapabileceğiniz bir çok firma bulunmaktadır. Evinizden bir çağrı merkezi ile anlaşıp ev ortamında çağrı merkezi ile çalışabilirsiniz. Yine evinizden interneti kullanarak çeşitli kuruluşlara makale yazarak belirlenen miktarda ki kelime başına para kazanabilirsiniz. Ümraniye Anadolu yakası evlere iş veren yerler ile bağlantı kurup bu iş imkanlarından size en uygunu ile çalışabilirsiniz.

Anadolu Yakası için ek iş veren yerler için gerekli iletişimi nasıl sağlayabilirim ?

Yapacağınız ufak bir araştırma sonucunda Ümraniye Anadolu yakası evlere iş veren yerler hakkında bilgi edinebilir ve gerekli iletişim bilgilerine sahip olabilirsiniz. Giyim paketleme işi için bu doğrultuda üretim yapan fabrika veya tekstil firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak olan işler için ise uygun web sitelerine mail veya mesaj yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 151 YORUM
 1. Hediye dedi ki:

  Ümraniye karabekir de yaşıyorum evde iş yapa bilirim geri dönerseniz sevinirim

 2. Emine dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 3. Hasret taşdemir dedi ki:

  Telefon numaranız yok nasıl iletişime geçiyoruz?

 4. Derya dedi ki:

  Umranıyede ıkametgah edıyorum. Ek ıse ıhtıyacım var. Yardımcı olbılırmısınız

 5. Zehra Bergin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum pratigim yamanevlerde oturuyorum

 6. Beyza dedi ki:

  Ümraniyede yaşıyorum. Evde katlama paketleme işleri yapmak istiyorum

 7. Lale öztürk dedi ki:

  Ümraniye esenkentte oturuyorum evde iş yapmak istiyorum bir sürü boş zamanım var degerlendirmek istiyorum

 8. Rahime dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Rahime dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

BİR YORUM YAZ