Üsküdar Harem evlere iş veren yerler

Üsküdar Harem evlere iş veren yerler

Üsküdar Harem evlere iş veren yerler

Üsküdar Harem evlere iş veren yerler adlı makalemize geçmeden evvel size bu makale kapsamında yine iş veren firma, şirket ya da esnafların varlığını bildiğimiz semtleri de anlatmak isterim. Üsküdar ilçesine bağlı olan Harem, Altunizade, Beylerbeyi , Çenkelköy, Acıbadem, Kısıklı, Bulgurlu, Burhaniye gibi semtlerinde de bu firmalara rastlamak gayet mümkündür.

Anadolu  Yakası Üsküdar Harem evlere iş veren yerler

Bildiğiniz gibi  Anadolu yakasının gözdesi konumundadır Üsküdar ve bu şehrin en güzide ilçelerindendir bu nedenle yaşayan halk gereği sirkülasyona açık bir yapısı vardır bu sirkülasyon için de ise ek işe ihtiyacı olan onlarca insanla karşılaşabilirsiniz Üsküdar’da yada onlarca insana evde ek iş geliri imkanı sunabilecek onlarca firma ile buluşabilmekte ve onların varlığından haberdar olabilmektedir. Çeşitli ek işler mevcuttur bu makalemizde size bunlardan bazılarını anlatacağız.

Altunizade’de Altın kutusu yapımı

Üsküdar Harem evlere iş veren yerler arasında kuyumcular için çok önemli bir yeri olan altın kutuları yapımı için prosedürel takibi anlatacak olursak şayet, öncelikli olarak  karton üzerine özel desenler çizilerek  firmalar tarafından matbaalarda basılmakta ve kutunun şekline göre yine matbaada giyotin ile kesilme işlemine geçilmektedir. Altunizade, Kısıklı, Bulgurlu taraflarında ek iş ve ek gelir imkanına sahip olmak isteyen ev hanımı, öğrenci ve emekli gibi meslek gruplarına sahip iş yükü düşmektedir bu iş yükünü anlatmak gerekirse, matbaa tarafından bu prosese kadar getirilen bu kartonların bükülerek şekil verilmesi ve kapağının yapılarak birleştirilmesi işlemidir ki bu işlemi yapmakta oldukça zevklidir. Firma ile anlaşma ve mutabık olma durumunu anlatmak gerekirse şayet, matbaa tarafından kesimi yapılan karton balyalarını ve paket malzemelerini evinize kadar getiren firma belirli tarih aralıklarından yine evinize uğrayarak  hazır hale getirilmiş altın kutularını sizden üretilmiş olarak almaktadır. Fiyatlandırmaya değinmek gerekirse altın kutusu yapımı için adet başına firma ile anlaşıldığı gibi paket başına da firma ile anlaşılabilir.

Harem ve Çenkelköy’de Evde yemek yapılması işi

Üsküdar Harem evlere iş veren yerler arasında Burhaniye, Çenkelköy, Beylerbeyi ticaretin büyük oranda çevrildiği ve çalışan sayısı 5 ile 50 kişi arasında değişkenlik gösteren küçük atölyeler, ofisler ve ticaret yapılan pasajlarda çalışan personeller için uygun fiyatlı öğle yemeği ve akşam yemeği yapılması işidir. Şirketler genel olarak ya hazır yemekten hoşlanan insanların söyleminden evde yemek yapılması işine olan eksikliği hissettiler ya da pasajlarda yenen yemeklerin sağlıksız olması ve buna ek olarak aynı zamanda da pahalı olduğunu düşünerek evde yemek yapılması işi için personellerle anlaşmaya vardılar. evde pasta börek yaparak para kazanmak  adlı makalemizi okuyarak aklınıza takılan sorulara cevplar bulabilirsiniz. Fiyatlandırma ise şöyle ki, yemek anlaşmaları her şirket ile kişi sayısına göre belirlenmekte ve malzemeler yemeği yaptıran şirket, küçük atölye, esnaflar ile yapılan birebir anlaşma ile paket halinde olabiliyor.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. kutu katlama.sabun paketleme dedi ki:

  Merhabalar evde kutu katlama ve sabun paketleme yapmak istiyorum.Teşekkürler.

 2. Karla dedi ki:

  Merhaba İstanbul Üsküdar da oturuyorum ev hanimiyim işe ihtiyacım var evden paketleme işlerinden yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 3. aysenur dedi ki:

  altunizade altin kutu yaoimi icin nereye aramaliyiz acaba yardimci olursaniz sevinirim

 4. AYŞEN ÖZİSTER dedi ki:

  Merhaba Üsküdar Murat Reis de oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum bu tarz işlere elim yatkın ve hızlıdır gerçekten işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Zeynep dedi ki:

  Zeynep kamilde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Ecem Yüksel dedi ki:

  Üsküdar bulgurlu civarında ikamet ediyorum,evde paketleme vb. Isler arıyorum. [email protected] geri dönuşünüzü bekliyor olucam.

 7. Aycan dedi ki:

  Merhaba üsküdar bağlabaşında oturuyotuz. Paketleme işi istiyoruz.

BİR YORUM YAZ